Latest bkZ Info
 
Chatbox (all posts)

2Dex   on Saturday 13 July 2024, 14:37:15
@kolombus legacy трябва да си
HeBeHa on Thursday 11 July 2024, 15:39:35
Май има в предвид - Steam - Legacy
dTmN on Thursday 13 June 2024, 21:46:35
Радвам се, че след толкова години още играете
2Dex   on Thursday 28 March 2024, 13:12:13
Каква нова версия, бетата ли имаш предвид?
KOlombus on Thursday 28 March 2024, 10:13:00
Може ли да се записват демота с новата версия на 1.6 и без LAN mode? Влизам, натискам бутона и започвам?
st@mbeto.   on Tuesday 26 March 2024, 10:45:12
Само големи
tasi on Thursday 25 January 2024, 01:54:40
@WetDreams За много чиче
WetDreams on Wednesday 24 January 2024, 13:33:34
за много години на който е жив още, чичаци
dvata_ on Tuesday 09 January 2024, 14:18:03
emil_tomov търси човек да снима за ютуб със скрита камера по центъра
tasi on Monday 01 January 2024, 13:04:46
Честита Нова Година !
DiDoG   on Saturday 30 September 2023, 11:18:43
Еее мерси! Утре черпя диид и psh
noobsize`assi on Tuesday 26 September 2023, 14:05:10
@DiDoG май трябва да черпиш. Честито и наздраве лудкоо !!!!!
DiDoG   on Wednesday 06 September 2023, 18:47:50
5 месеца!
noobsize`assi on Tuesday 08 August 2023, 12:30:11
hr1sch0 го купи и го затвори за да може да съществува само БКЗ
s3m30n3^ on Monday 07 August 2023, 15:29:13
Кво стана с Екстрийм сайта?
2Dex   on Saturday 05 August 2023, 10:00:47
4 май
DiDoG   on Friday 04 August 2023, 15:47:32
Колко месеца станаха?
Erik on Thursday 03 August 2023, 09:13:36
Link

тука съм качил мн олдскул видеота, има бая ретро
cBeToCJLaB4o on Saturday 29 July 2023, 19:40:37
Здр алл
Erik on Thursday 20 July 2023, 11:59:32
мн жега е там заеби
DiDoG   on Friday 14 July 2023, 16:21:19
Малакааас
2Dex   on Friday 14 July 2023, 13:06:20
@DiDoG на море? Къде?
DiDoG   on Friday 14 July 2023, 12:47:16
Даже XJ ме съществува, но ние сме тук
visani on Thursday 13 July 2023, 22:08:36
Не мога да повярвам ,че още съществува Българското джъмпинг комюнити евала пичове !!
psh   on Monday 10 July 2023, 11:10:29
пущай
noobsize`assi on Monday 10 July 2023, 09:30:46
По стар старейшина от теб няма.
bkz on Monday 10 July 2023, 01:57:15
след бездрайна без игра дали да публикувам карта по стара от старейшините тук.
noobsize`assi on Monday 03 July 2023, 09:54:54
От 4 месеца БКЗ е над всичко
Erik on Friday 16 June 2023, 17:03:19
hrischo е бок
noobsize`assi on Tuesday 06 June 2023, 12:00:01
От 3 месеца БКЗ е над всичко :Д
 

Go to page [1] 2 3 ... 1151 1152 1153


Render time: 0.1074 sec, 0.0889 of that for queries. DB queries: 128. Memory Usage: 860,608B