Latest bkZ Info
News Poster Comments
3 New Demos - Release #271 2Dex   on 04 Mar 21, 20:53 4
2 New Demos - Release #270 2Dex   on 13 Feb 21, 14:09 0
2 New Demos - Release #269 2Dex   on 26 Jan 21, 18:18 7
24 New Demos - Release #268 2Dex   on 16 Jan 21, 22:44 3
Честита Коледа и весели празници! 2Dex   on 25 Dec 20, 13:41 4
7 New Demos - Release #267 2Dex   on 23 Dec 20, 10:03 2
1 New Demos - Nubby special! Release #266 2Dex   on 10 Dec 20, 01:25 13
7 New Demos - Release #265 2Dex   on 27 Nov 20, 15:17 3
10 New Demos - Release #264 2Dex   on 15 Nov 20, 21:52 1
6 New Demos - Release #263 2Dex   on 06 Nov 20, 07:56 2
 
Chatbox (all posts)

DiDoG   on Tuesday 02 February 2021, 22:06:49
Мгд дай малко wrта
DeeDFTW   on Friday 15 January 2021, 15:13:53
Знам, че на Нвидиа имаше настройка за vsync, която трябваше да е off ама за Интелска карта не зная :/ виж дали нямаш подобна настройка - vertical sync се казва и трябва да е off
s3m30n3^ on Wednesday 13 January 2021, 20:06:21
Здравейте момчета тъй като си инсталирах оригиналния цс. имам проблем с фпс-то как да си го вдигна на 100 само на 60 ми е и лагва яко.. а в нормалния цс нямам проблем само в стийма
(с Интел Видео карта съм)
DeeDFTW   on Wednesday 06 January 2021, 11:59:58
klinch, 2021 топ1 в Cosy
klinch on Tuesday 05 January 2021, 09:52:21
ЧНГ на всички, нека бъде по-добра 2021 -,-
DiDoG   on Friday 25 December 2020, 09:40:33
Честита Ко Ко Коледа!
psh   on Sunday 13 December 2020, 19:58:30
wtf that spelling, "още не си влязал май"
psh   on Sunday 13 December 2020, 19:58:13
Още не со в;яза; ,ак
klinch on Thursday 10 December 2020, 13:44:34
ее маняции что делят
Z0mbY on Tuesday 01 December 2020, 10:00:15
Ахахха , голям си брат. Това за времето си може би е допустимо, но ти дръпна крийдза на следващо ниво.
shNz   on Tuesday 01 December 2020, 04:45:11
Z0mbY on Saturday 28 November 2020, 15:11:40
Здрасти, да. Следобед/привечер ще влезна в канала ви.
psh   on Saturday 28 November 2020, 11:16:12
Кво става Зомби? Имаш ли дискорд?
DeeDFTW   on Monday 23 November 2020, 21:35:31
Бях в Орхус за бакалавъра, а вече съм в Копенхаген за магистъра. Я дай да се намерим някъде (ФБ, Стийм и да обменим инфо кое, какво :Д )
Z0mbY on Sunday 22 November 2020, 12:27:30
И аз , избирах между там и Архус. Ти там ли си или в Копенхаген?
DeeDFTW   on Sunday 22 November 2020, 10:32:08
Знам го, едно време щях да ходя там на университет :Д
Z0mbY on Thursday 19 November 2020, 23:01:04
Малък град е, Jönköping се казва
DeeDFTW   on Wednesday 18 November 2020, 15:01:36
Къде в Швеция си, Z0mbY
DiDoG   on Tuesday 17 November 2020, 21:30:38
О Зомбе
Nubby-_-    on Tuesday 17 November 2020, 14:36:11
Z0mbY Pog
Z0mbY on Tuesday 17 November 2020, 12:20:43
Еха, сайтът работи отново. Здравейте на всички
DiDoG   on Thursday 12 November 2020, 22:28:27
Честта е твоя
hexz0r on Saturday 31 October 2020, 20:33:21
няма ли някой да бие на таси тъпото демо , разбирам ,че го оставяте за мен ама може и вие да го биете
DiDoG   on Friday 23 October 2020, 18:19:01
Айде заключват ни скоро пак и ги почваме
DeeDFTW   on Saturday 03 October 2020, 18:21:33
Зает съм много покрай университета и работата :/
klinch on Saturday 03 October 2020, 07:15:12
бива пиджж, искам да те видя на класик мапс както преди
DeeDFTW   on Wednesday 30 September 2020, 11:52:06
Кво става, пиджаги
hexz0r on Thursday 24 September 2020, 18:46:19
тоя някви хакове ли пуска в чата , емигранта
DiDoG   on Monday 21 September 2020, 21:29:29
Има ли миренье
hexz0r on Sunday 20 September 2020, 22:18:32
удри сиренйее
 

Go to page [1] 2 3 ... 1147 1148 1149


Render time: 0.6695 sec, 0.6478 of that for queries. DB queries: 144. Memory Usage: 867,840B