Latest bkZ Info
News Poster Comments
7 New Demos - Release #261 2Dex   on 10 Oct 20, 12:54 2
5 New Demos - Release #260 2Dex   on 24 Sep 20, 18:28 4
14 New Demos - Release #259 2Dex   on 06 Sep 20, 17:24 4
9 New Demos - Release #258 2Dex   on 14 Aug 20, 08:34 6
41 New Demos - Release #257 2Dex   on 23 Jul 20, 10:02 6
BKZ Мeeting 2020! 2Dex   on 15 Jul 20, 19:59 8
40 New Demos - Release #256 2Dex   on 12 Jul 20, 11:30 8
Run of the week #82 2Dex   on 02 Jul 20, 09:05 7
150 New Demos - klinch special !!! Release #255 2Dex   on 27 Jun 20, 21:26 16
Run of the week #81 2Dex   on 20 Jun 20, 16:10 11
 
Chatbox (all posts)

DiDoG   on Friday 23 October 2020, 18:19:01
Айде заключват ни скоро пак и ги почваме
DeeDFTW   on Saturday 03 October 2020, 18:21:33
Зает съм много покрай университета и работата :/
klinch on Saturday 03 October 2020, 07:15:12
бива пиджж, искам да те видя на класик мапс както преди
DeeDFTW   on Wednesday 30 September 2020, 11:52:06
Кво става, пиджаги
hexz0r on Thursday 24 September 2020, 18:46:19
тоя някви хакове ли пуска в чата , емигранта
DiDoG   on Monday 21 September 2020, 21:29:29
Има ли миренье
hexz0r on Sunday 20 September 2020, 22:18:32
удри сиренйее
noobsize`assi on Sunday 06 September 2020, 19:03:27
st@mbeto браттттт
DiDoG   on Monday 31 August 2020, 12:43:18
Здраей, Стамбе
st@mbeto.   on Monday 31 August 2020, 12:21:19
Ай стига е, верно ли възродихте сайта. ПОЗДРАВЛЕНИЯ!
dvata_ on Monday 31 August 2020, 10:18:36
vbox7 videos
Link

youtube videos:
Link

CS SCREENS VIDEO:
Link
DiDoG   on Monday 31 August 2020, 10:15:03
Dvata comeback
dvata_ on Monday 31 August 2020, 10:14:16
Dvata Cs Screenshots
Year: 2009
Link
DiDoG   on Sunday 30 August 2020, 09:43:24
JustErroR   on Thursday 20 August 2020, 11:02:31
aimflyeNNN on Thursday 20 August 2020, 00:01:59
klinch on Tuesday 18 August 2020, 13:05:47
оо мерси бро - . *
Armageddon on Sunday 16 August 2020, 12:09:18
поздрав за klinchera
Armageddon on Sunday 16 August 2020, 12:08:59
d4tslk on Thursday 13 August 2020, 09:26:24
@tasi президент, блятифул блятифул легенда
Armageddon on Wednesday 12 August 2020, 16:07:48
tasi , кой според теб гееква с хак тука в бкз wtf
Armageddon on Wednesday 12 August 2020, 16:04:46
Аз ползвам един руски , много съм доволен засега
aimflyeNNN on Tuesday 11 August 2020, 22:13:41
tasi, ти вече спря ли да полваш jwj-то ?
tasi on Tuesday 11 August 2020, 22:01:43
Докато хакерите си geekvat няма да стане активно скоpo
aimflyeNNN on Sunday 09 August 2020, 20:15:55
Викат ми Джак Спароу \w/
DiDoG   on Sunday 09 August 2020, 17:48:33
Е точно от този летящия не зависи
2Dex   on Sunday 09 August 2020, 17:47:46
От вас зависи колко е активно бкз
DiDoG   on Sunday 09 August 2020, 16:29:20
Рип aimflyen
aimflyeNNN on Sunday 09 August 2020, 14:59:33
R.I.P BKZ - 2020 - 2020
Nubby-_-    on Thursday 06 August 2020, 14:10:25
Един е Бах и той умря
 

Go to page [1] 2 3 ... 1147 1148 1149


Render time: 0.5097 sec, 0.4747 of that for queries. DB queries: 137. Memory Usage: 894,808B