Latest bkZ Info
 
Forums
Bulgarian-Kreedz.net :: Forums :: Chat :: Offtopic
 
<< Previous thread | Next thread >>
2012 края на света ?
Moderators: hrischo, Erik, psh, invertioN, DiDoG, DeeDFTW, 2Dex, Fiveshot
This thread is now closed
Author Post
scfL__
Thu May 22 2008, 15:56:51
Registered Member #13005
Joined: Thu Mar 13 2008, 00:09:56
Posts: 23
Пускам тази тема за да може всеки един от вас да си изкаже мнението относно края на света предречен от Носрадамус (2012 година). Моля ако някой знае нещо по въпроса да споделя тук с нас..
Back to top
CothA
Thu May 22 2008, 16:13:22
Guest
Аз знам.Това е лъжа !
Back to top
st0kata
Thu May 22 2008, 18:39:20
st0kata
Registered Member #976
Joined: Sat Jan 20 2007, 00:54:50
Posts: 22
Звучиш ми някак изплашен scfL =D.
Back to top
scfL__
Thu May 22 2008, 20:21:46
Registered Member #13005
Joined: Thu Mar 13 2008, 00:09:56
Posts: 23
Стока,виж ся всеки е малко или много уплашен няма човек на тоя свят дето да не го е страх от смърта или (края на света,човечеството).Просто и аз не вявах,но всичките ми приятели знаят и са се ровили в нета и са търсили,доказано е по много работи,че 2012 или 2060 (което е предрекано от Исак Нютон) ще бъде нов апокалипсис.Вярно е също,че някои от думите на Нострадамус не се истиниа,като 3-тата световна война през 2003 доколкото ми е ясно,но той е предрекъл,че ще се разбият "близнаците небостъргачи" в Ню Йорк.Също е предрекъл за големия пожар в Лондон.Та т'ва е наистина много неща не са станали,но и много са станали никои неможе да е сигурен,но е доказано със скали,уравнения етц. И всичко на уравненията извършени в/у скалите водят до огромни черти вследствие на 2011,2012 и от там нататък няма нищо,празно и това е.Нинам ако Ш мрем да мрем но поне това да е след абитюрентската ми .Разбъркайте се из сайтовете и прочетете ако не Ви мързи..Това е от мене ако имате въпроси питайте хаха :Ю
Back to top
st0kata
Thu May 22 2008, 21:05:49
st0kata
Registered Member #976
Joined: Sat Jan 20 2007, 00:54:50
Posts: 22
Не знам на колко си години и как гледаш на "света", но ще ти кажа моето мнение, което е базирано до някъде на лични мисли и реални факти. От както съществуват разумни хора са били предсказани, какви ли не дати/години, в които света ще свърши. С времето естествено постепенно повечето биват забравяни и оставят тези, които са в близкото или далечното бъдеще. Основното върху, което се базират тези предсказания е мотивът за апокалипсиса от Библията. Не вярвай толкова лесно на това, което се пише в интернет. Земята е прекалено сложна среда на живот, за да изчезне ей така. Озоновите дупки например се възстановяват по-бързо именно заради интензивното облъчване с ултра виолетови лъчи и стига да се ограничат емисиите на вредните газове в атмосферата ще се се възстновят сами. Това, че земята от само себе си ще се разруши или изведнъж всички условия за живот ще изчезнат е пълна глупост. Човешкият фактор вече е друго нещо, но с по-голямата власт идва и по-голяма отговорност. Човечеството не е съставено от средновековни варвари с ракети вместо мечове. Напоследък се говори все по-често за новата ера, в която ще навлезе човешката раса загърбвайки техно ерата. Тази нова страница от историята ще е базирана върху съчетаване на напредналите технологии с биологичните чудеса на планетата, за да се постигне хармония между еволюцията и запазването на естественото равновесия в природата. Мисля, че от цялото това есе, което ти написах разбра, че смятам горепосочените дати за доста невероятни. Не се поддавай толкова лесно на пропаганда =D

А и за тия предсказания... не вярвай много много. Нострадамус е използвал толкова загадъчни "предсказания", че да можеш да си ги тълкуваш, както си искаш. Предсказанието на Нютон е още по-глупаво, защото като учен тежестта на такова фикционално предсказание пада изключително много в очите ми.

Пък за страха от смъртта: може да звучи доста банално, но не се страхувам от нея. Страхувам се за това, какво ще стане с хората, които обичам, а при глобален апокалипсис всичко ще изчезне и няма да остане нищо, за което да се тревожа. Ще живеем толкова, колкото ни е писано и ако "краят на света" е след година и не можем да направим нищо? Защо трябва да се притеснявам и терзая? Просто ще гледам са съм изживял максимално пълноценно дните си. ;>
Back to top
SnOOOpY
Fri May 23 2008, 11:53:06
SnOOOpY
Registered Member #682
Joined: Tue Dec 19 2006, 17:32:42
Posts: 39
Абе вие сте болни бе .... то и на 20 и некой си февруари трябваше астероид да се блъсне в земята и да измреме ... и кво ли още не .... аре стига глупосто живей си живота и тва е ... Не забравяй , че още утре може да те блъсне кола и дотам .. Заключвам темата ... няма само да се сдухват децата в сайта :Д :Д
Back to top
 

Jump:     Back to top

Powered by e107 Forum System
 

Render time: 0.2716 sec, 0.2457 of that for queries. DB queries: 94. Memory Usage: 1,028kB