Latest bkZ Info
 
Forums
Bulgarian-Kreedz.net :: Forums :: Kreedz Section :: Mapping
 
<< Previous thread | Next thread >>
Как оценявате ????
Go to page  1 2 3 4
Moderators: hrischo, Erik, psh, invertioN, DiDoG, DeeDFTW, 2Dex, Fiveshot
Author Post
balky
Mon Oct 06 2008, 20:39:06
Registered Member #346
Joined: Wed Oct 04 2006, 09:43:31
Posts: 37
Дори и аз имам мап които е в първата страница
Back to top
Anarxiq
Mon Oct 06 2008, 21:26:11
Registered Member #13529
Joined: Fri Aug 15 2008, 20:26:33
Posts: 8
така почвам да пиша

_______________________________________________
Lordini
Posted: Sun Oct 05 2008, 11:53PM
lokz_bhopprimo - Link

Намери 5 бъга ...

Аз оценявам по :
1. колко и къде е използван null
2. изглед на обектите
3. колко от триковете за повече fps са приложени
4. дали е фън да се скача картата
5. спазена ли е темата на картата

______________________________________________

Твойто оценяване го схаванах по уценките нищо, че на онзи с 0 точки нямаше нулл

Изгледа не съм загледал
3. не съм забелязал
4. ОК
5.ОК

за локз после ще си играя да открия 5 бъга щом си без грешен даже и не съм я чувал но както и да е дръпнах я ще видя

_________________________________________________
h1m1 (bkz_aztecblock , bkz_pyramidblock) ако ми откриеш бъг некаде по маповете ми се обади...

Sprite какво кат няма buyzone? но е най играния бхоп мап нали??

bl00d_d00d bkz_junglebhop

Lordini мхм

h1m1 и Спрайт могат да ти се похвалят с много неща според мен...

__________________________________________________

на х1м1 азтек блока ме ражда на финала с прокриидз да не е от мода ? защото повечето бг сървъри за джъмп позлват Прокриидз

пирамиде блок не съм я играл много 5-6 пъти

Сприте: ЛОООООЛ казвам ти, че има буй зоне на голдбхоп ....

на блоод мапа: ме кефи стените или нз но ми допада

Х1м1 и спраита са най-хвалени за бх джъмп мапове но защо, четох коментари нз кой имал буй зона от спраит изказано като тои има буй зона на неговия мап ??? това ми е интересно х1м1 бъгаво подреждане на бкз_forestrace !!!!

_______________________________________________

Anarxiq:
1во - Маповете на х1м1 и спрайт са на повече от 1 година, ти преди една година да си знаял каде шеташ?

2ро - До колкото знам bkz_goldbhop е един от най-играните мапове.

3то - Искам да вида след 1 месец каква карта ще направиш САМ.

4то - Ти изобщо знаеш ли какво е null

______________________________________________________

1.преди 1 година играех игра която вие даже не сте могли да играете наречена диабло 2 !

2. кво като е най-играния мап ? това го прави, че знае сичко на мапперстовото не казвам, че знам повече от него аз нищо не знам 1 новак в тая работа просто ви казвам къде са ви проблемите а обиждате начинаещите с тея точки и ги бавите 2 години за 1 конкурс мисля, че и 4-5 те маппера се познават лично зимате 5 стола 1 маса обсъждате прибирате се 1 да пише и така сичко ок няма сърдити няма нищо!

3.Ок няма проблеми ако ми е готов мапа и науча нещата който не ги знам в смисъл с 1 бутон как да задвижа нещо като гондола или като винско колело

4. Не не знам може ли да ми обясниш ?

Обяснение:Текстурата Нулл се ползва за да се улесни работата на компилаторите, както и да се намали r_speeds, също и да оптимизира картата ви
Ще поясня същността на текстурата, спокойно
При компилация на картата картата се превръща в хиляди
триъгълници или лица.... всяко лицеима една страна от която не се вижда, всяко лице може да има само една текстура

В "чукчето" обаче няма лица .. при него направо
се дърпат цели блокове затова най-добре да направиш
блок с тази текстура
След издърпването на блока с текстур апликейшъна
се слагат нормални текстури само на повърхността която вижда играча ..


А я ти сега кажи какво означава "HINT" ]:)

__________________________________________________

До инвертион пичага какво си пил goldbhopa има Буй зоне ....


На другите нема смисъл да ви пиша вие си знаете отговора ....
Back to top
hrischo  
Mon Oct 06 2008, 21:36:06

Registered Member #1
Joined: Thu Jul 06 2006, 14:56:47
Posts: 70
@Anarxiq ВЗЕМИ СЕ ОСЪЗНАЙ КЪДЕ СИ И ТОГАВА ПИШИ.1-ВО,ЧЕ СИ ХИПЕР НЕГРАМОТЕН , 2-РО ОПРЕДЕЛЕНО НЕ СИ НАЯСНО КАКВО ПИШЕШ И 3-ТО Х1М1 (И АЗ) СМЕ ИГРАЛИ ДИАБЛО МНОГО ПРЕДИ ТЕБ(ТОВА ГО КАЗВАМ ЗАЩОТО ТРЪГНА ДА СЕ ХВАЛИШ)
Back to top
invertioN   
Mon Oct 06 2008, 21:37:04

Registered Member #134
Joined: Sat Aug 19 2006, 16:19:15
Posts: 125
"че знам повече от него аз нищо не знам 1 новак в тая работа просто ви казвам къде са ви проблемите а обиждате начинаещите с тея точки и ги бавите 2 години за 1 конкурс мисля"

Четох до тука и спрях че ми писна
Аз какво съм обиждал начинаещи искам да ми кажеш?
Дадоха ми да гласувам в класиране 1 2 3 4 за маповете и това е ?
Закво въобще ме включи в спора отначало още
Back to top
st0kata
Mon Oct 06 2008, 21:49:45
st0kata
Registered Member #976
Joined: Sat Jan 20 2007, 00:54:50
Posts: 22
Anarxiq ти пък 'къв си бе?
1. Предлагам ти да посещаваш часовете си по български. А може и все още да не сте стигнали до пунктуация и правопис?
2. Казваш, че си новак. Тогава от къде на къде коментираш кой, какво, защо, какви грешки прави и т.н.? Новаците се учат. Когато докажат с нещо, че са напреднали тогава им се слуша мнението. За мен ти в момента си едно спаммерче опитващо се да привлече внимание...
3. И в най-добрите карти има бъгове. За това XJ имат map checking team. Не веднъж са карали и най-добрите маппери да поправят грешки в картите си.
4. За да твърдиш, че някой не става трябва да намериш по-добър от него или лично да го докажеш. И понеже знам, че ще се хванеш за всяка моя дума, става въпрос за пределите на _БЪЛГАРИЯ_.

Т'ва е от мен. Според мен сте взели правилно решение.

[ Edited Mon Oct 06 2008, 21:50:47 ]
Back to top
h1m1  
Mon Oct 06 2008, 21:57:08
шизофреник
Registered Member #6
Joined: Fri Jul 07 2006, 10:03:13
Posts: 102
Първото, което ще ти кажа, е да махнеш прокрийдз - мега бъгав мод. Да дам rmf на азтекблока да видиш дали има място за раждане накрая? Второ, не си орторизирано лице, че да ми решаваш с лека ръка кой мап какво. От XJ (официално общество за всичко свързано със скачането) са решили, че картите са добри и заслужават почетно място в тяхния списък, ако мога така да го нарека. bkz_aztecblock има само един-единствен бъг и това е при hp boostera има различен scale на текстурите и си се вижда. Трето, на Sprite дори не говори - неговата карта е най-известната българска карта. Ако не беше той, нямаше да имаме и едно нещо, с което да се похвалим. Четвърто, никой не е искал да обиди някого от конкурса по какъто и да е начин, тъй че тази тема, която си започнал, е напълно безсмислена! Цялата идея за конкурса беше да се види нивото на българския мапер, а не някое лапе след това да ни псува. После се чудете защо всеки, проявил се някога с нещо, се отказва... Аз това го казах преди супер много време - "В България няма бъдеще в джъмпинга, тъй като има твърде много дечица, които твърде много дразнят, че да си гладя нервите с тях." Айде лека вечер...

П.С. Стотен пост... иронично, а?

[ Edited Mon Oct 06 2008, 21:59:10 ]
Back to top
Anarxiq
Mon Oct 06 2008, 21:57:23
Registered Member #13529
Joined: Fri Aug 15 2008, 20:26:33
Posts: 8
Инвертион нз брато не те познавам не сме се срещали но като почна да ми говориш как бкз голдбхоп си я правил за 1 ден .... това ок но има буй зоне а бяхте казали на 1 от конкурса не помня ник, че има буй зоне

hr1sch0: да ти кажа х1м1 и ти за диабло 2 как ми е инт сте играли преди мен като аз играя от началото на хеадофф сървъра което ти даже може би там си почнал дигал си на лвл напраил си 2 енигми и си отпрашил: да ти се похфаля аз с мойте постижения по сървърите в цялата диабло 2 игра !

Така: Хеадофф почнах от самото и начало станах 2рия 90 левел и бях 1 от най-богатите след моя парт после 1 година и полвина по късно се събрахме всички герой над 96 левел ако си запознат Химера и сянка фиданка са 1 вите но и 2 та пичаги са блокнати за бот събрахме така събрахме се всички над 96 към 6 героя бяхме викаме 1 90 ти правиме денонощни бр та за 99 ти левел и ви стана Вяра сорката 2 ри WestCoast 3-ти Миракулих 4 ти няма кво да казвам ще кажеш, че се хваля и така

Почнах европата станах 93 левел сорка и ми писна да играя имах итеми за колд сорка перфектни

Почнах: Дон_гепи станах 95 ти левел енигма менигма сичко ОК дуелист но сървъра се прецака зарди проклетите ботове!!!

Почнах Епс станах не помня кой левел обаче там бях богат имах 1 от малкото 5 облечени герой на фулл и с 1 муле над 29та(сур)руна напълнени в смисъл 29-30-31-32-33

дано не мислите, че се хваля се 1 ми е какво постигам в 1 смотана игра от колкото колко постигам в моя живот !!!!!!!!!
Back to top
h1m1  
Mon Oct 06 2008, 22:00:38
шизофреник
Registered Member #6
Joined: Fri Jul 07 2006, 10:03:13
Posts: 102
За к'фо диабло говориш ти бе? Абе ей, я бягай в някоя комуна бе...

П.С. Чак сега видях поста....

"1.преди 1 година играех игра която вие даже не сте могли да играете наречена диабло 2 !" Брато, не знам на колко си, но аз играя Diablo 2, без експанжън откакто е излезнала, тъй че хич не ми говори, че не я знам тая игра - знам я като петте си пръста.

П.С.№2 Имай предвид, че bkz_forestrace е моята първа карта, плюс че е първата приета българска карта, тъй че ти само можеш да се гордееш, че аз съм го направил това, но не е и да ме оплюваш.

[ Edited Mon Oct 06 2008, 22:15:40 ]
Back to top
VoDkA`BoY
Mon Oct 06 2008, 22:01:48
Guest
анархия вземи се осъзнай на кой свят си ? :/ прочетох 7 реда от написаното от теб и разбрах че няма смисъл да чета останалото :о
Back to top
special  
Mon Oct 06 2008, 22:04:24
Registered Member #2494
Joined: Sun Aug 26 2007, 20:15:58
Posts: 101
Бе не му обръщайте внимание бе omg
Back to top
Go to page  1 2 3 4  

Jump:     Back to top

Powered by e107 Forum System
 

Render time: 0.2531 sec, 0.2148 of that for queries. DB queries: 103. Memory Usage: 1,217kB