Latest bkZ Info
 
Forums
Bulgarian-Kreedz.net :: Forums :: Kreedz Section :: Mapping
 
<< Previous thread | Next thread >>
Как оценявате ????
Go to page  1 2 3 4
Moderators: hrischo, Erik, psh, invertioN, DiDoG, DeeDFTW, 2Dex, Fiveshot
Author Post
Lordini
Mon Oct 06 2008, 22:10:05
Registered Member #87
Joined: Wed Aug 02 2006, 12:51:27
Posts: 40
Anarxiq разбирам част от доводите ти. Сега искам много внимателно да разбереш мойте.

1. няма база за сравнение между kz_ и dr_ maps .
2. ти си никой и начина който си избрал да станеш някой е тотално грешен.
3. лично ще ти резна крилцата съвсем скоро.
3.1 тука демокрация няма ако не си разбрал ...
3.2 не ме гледай на криво
3.3 не мърмори
3.4 замълчи !
3.5 осъзна ли че си никой ?
Back to top
Anarxiq
Mon Oct 06 2008, 22:11:03
Registered Member #13529
Joined: Fri Aug 15 2008, 20:26:33
Posts: 8
Извинявам се за 2 рия коментар !

стока
1. КОМЕНТАРИТЕ СИ ПИША БЪРЗО НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА ТИ КАКВО МИСЛИШ СХАВАЩ ЛИ ? мога да ти напиша поне 50 страници есе за 1 седмица без нито 1 пункт. грешка или грешна буква грешна дума пример гараш с ж или ш ... ОМГ

2. Просто си коментирам никого не искам да убидя! просто казвам

3. Няма мапер без да сгреши се 1 да кажеш от дърво круши да пораснат ябълки

4. хохохо ебаваш ли се ? ние българите може ли да ми кажеш по какво сме добри ? Джъмп ? ако не е отчето нема да има нито 1 с 255 и скоро да скочи някой тъй като реал нубби и венома може да го мъчат и да го скочат до коледа ако не са го скочили до сега което ще ме радва много искам българия поне да я знаят повече в други страни с повече неща но ... и да кажа има по добър от х1м1 и сприте не са най-добрите това, че някой не се занимават да пишат и да играят цс и да правят други неща а учат нови и нови неща което са нещо като мен аз искам да знам все по-повече и по-повече за програмата Valve hammer editor

х1м1: за мода го знам брато говоря, че почти всеки джъмп сървър се бъгва на всеки мап и ражда на проклетия финал което ме нерви правят си ламерите рекорди в смисъл (аз) и баннват админите сменям си ип-то пак съм вътре нз дали има за раждане на финала слагам 1 плугин за /финиш и /старт което /старта си го има в прокриидза и като напиша финиш ме праща на финала без ти да си направиш твоето място за раждане на края!

поклон пред добрите маппери но не сте НАЙ-ДОБРИТЕ това, че картата bkz_goldbhop е теглена повече от колкото kz_cliffez или kz_world нещо по яко от тях ли е ?

радвам се, че има такива като вас дето правят мапове възхищавам ви се не знам колкото вас обаче някой път ожасно нервите дано не се обидите.

Малак едит: Аз това го казах преди супер много време - "В България няма бъдеще в джъмпинга, тъй като има твърде много дечица, които твърде много дразнят, че да си гладя нервите с тях." Айде лека вечер...

за това си прав !

[ Edited Mon Oct 06 2008, 22:13:16 ]
Back to top
special  
Mon Oct 06 2008, 22:15:53
Registered Member #2494
Joined: Sun Aug 26 2007, 20:15:58
Posts: 101
ХАХАХАХАХАХА да и ти си един от тях ае трай вече ок ? че ши си изедеш бана и няя влезниш повече ако продължаваш така ...
Back to top
DestroyerLife
Mon Oct 06 2008, 23:25:45
Registered Member #13273
Joined: Fri May 30 2008, 21:26:05
Posts: 35
поне не го марзи да пише
Back to top
h1m1  
Mon Oct 06 2008, 23:30:27
шизофреник
Registered Member #6
Joined: Fri Jul 07 2006, 10:03:13
Posts: 102
Отчето беше толкова коментиран, че така и не му показаха скока на 255... Т'фа, че картата бъгва под въздействието на един мод, мен тотално не ме грее. Като не искаш да Убидиш/провокираш някого, защо, по дяволите, си пуснал тая тема!? К'фа пък е тая метафора "от дърво круши да пораснат ябълки"? Ти не есе, ами нормален текст според мен няма да можеш да напишеш без грешка. Какви са тия глупости, 'дето пишеш бе, пич? К'фи kz_cliffez, къф ти kz_world?! Говорим за българска карта... И, всъщност, сме най-добрите в България и според мен заради това я пишеш тая тема, защото явно нещо отвътре те гложди ли, не знам, завиждаш ли...
И като за последно:
Аз това го казах преди супер много време - "В България няма бъдеще в джъмпинга, тъй като има твърде много дечица, които твърде много дразнят, че да си гладя нервите с тях." - това не разбра ли, че се отнася за такива като теб!? И къф е тоя подпис "The Best BG Jumper"? По-добър скачач от TAnAP в България няма, тъй че го махай т'фа. Пиши си последния пост, за да разбера, че си ми прочел мнението, и си отиваш.
Back to top
PsYxOpAt
Tue Oct 07 2008, 12:15:31
Баба Дона
Registered Member #1822
Joined: Fri Jun 01 2007, 16:09:37
Posts: 59
ем х1м1 за кфо са нервиш а не затвориш темата остажи го тоя не е добре с акала а картата на сприте е мн яка както казват др и сприте земи да правиш маповете за по 3 4 4аса можв и да станат по яки от голдбхоп
Back to top
VoDkA`BoY
Tue Oct 07 2008, 14:22:19
Guest
тоа анархия е некаф малоумен изверг и да как не го мързи да пише толкова много простотии ... и тоа ако е най добрия аз сам господ хаха
Back to top
CothA
Tue Oct 07 2008, 20:32:33
Guest
Добре момчета вижте ся.Напълно разбирам Анархия ако трябва да бъда честен, защото до някаква степен и аз бях като него преди.Пробвах да стана "известен в Българското общество" като събмитвах разни демота и исках нещата да се въртят около мен.И така и така с времето цялото Българско общество от скачачи ме намрази защото бях нарекал Скутер ламер или нещо от сорта и бях го псувал и така..Да разбрах че тогава тои не беше ламер, за сега незнам дали все още играе ЦС.Но Анархия просто спри да провокираш админите тук защото така ще си изядеш бана(както стана и с мен) и ще трябва да сменяш ІР-та за да посещаваш сайта.Според мен няма база за сравнение между Българските мапери и Чуждестранните.Шведи, дътчани, американци не веднъж са доказвали че са наи-добрите в ЦС-а, а маперството е част от ЦС-а (надявам се маперите да не се засягат).За мен лично има 2 конкуренто способни мапа на които лично аз бих дал kz_ таг.Това са bkz_cityblock (BalkY) i bkz_dusttemple (Sprite i h1m1).Така де Анархия просто спри да приказваш такива работи защото си смешен в очите на тези които играят от малко повече време а ти си момче/дете/бебе, което се е регистрирало в сайта преди 1-2 месеца (не съм гледал колко време точно).И последно пич България е известна в джъмпинг средата но за жалост всеки който чуе Български джъмпер веднага си мисли за някаф гаден лонгджъмпър.А ти се кефиш на тези хора, в това също ти е грешката.Отчето-ОК скача лонг джъмп но все още не е доказал че може да катери карти и да прави добър бхоп за да бъде 1 класен джъмпър.

Офф мн се разписах хаха и съжалявам за лошия правопис но не съм на "Ти" с кирилицата на Компа
Back to top
st0kata
Tue Oct 07 2008, 20:58:29
st0kata
Registered Member #976
Joined: Sat Jan 20 2007, 00:54:50
Posts: 22
Браво CothA, не очаквах да си способен на такива разсъждения. :о Съгласен съм с теб. Също така Анархия, разбирам, че ти отношението си по въпроса няма да си го промениш. Ако мислиш, че ти пък ме интересуваш особено... По-скоро ме дразниш с отношението си към хора, които не познаваш изобщо. Можеш само да приемеш съвета на Котката. Все пак безплатно ти го дава момчето. ^

П.П. Пише се Обиждам...
П.П.1 Dusttemple си заслужава кз таг.
Back to top
Erik
Tue Oct 07 2008, 21:26:37
Link

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 10 2006, 19:59:12
Posts: 76
Е как аз преди в XJ ги спуквах в купите
Back to top
Go to page  1 2 3 4  

Jump:     Back to top

Powered by e107 Forum System
 

Render time: 0.2364 sec, 0.2073 of that for queries. DB queries: 102. Memory Usage: 1,203kB